Previous
Next

Yumuşak Saplı Poşet İmalatı Ve Baskısı

Baskılı yumaşak saplı poşetler, genellikle, giyim mağazaları, pastaneler, kırtasiyeler üzerine çalışan firmaların tercih ettiği bir poşet türüdür. Kullanım alanı geniş olan yumuşak saplı poşetler alışveriş merkezlerinde sıklıkla tercih edilir. Satın alınan ürünleri daha rahat taşımak için sağlam bir poşet çantaya ihtiyaç duyulur.

Baskılı yumuşak saplı poşet, ergonomik yapısı ile kullanıcıların el ve bilek sağlığını korumaya yardımcı olabilir. Uzun süre poşet taşınması gereken durumlarda elinizi acıtmayacak poşet kullanmanız alışverişinizi daha verimli hale getirebilir. Yalnızca alışveriş ürünleri değil kişisel eşyalar da bu poşet çantalar sayesinde kolaylıkla taşınabilir. Su geçirmez dış yüzeyi sayesinde içerisindeki eşyalarınızı korur. Taşıma kısmı yumuşak bir malzemeden üretildiği için el yormaz.

  •  Markanızın Benzersiz Kimliğini Yaratır.
  •  Marka Bilinirliğini Artırır.

Markanızın Eşsiz Kimliğini Her Yere Ve Herkese İletmek İstiyorsanız, Baskılı Yumuşak Saplı Poşetlerden Yararlanabilirsiniz.

Yumuşak saplı poşetler temelde 6 farklı ölçüde üretilir. Fakat Poşet Baskıcı olarak müşteri memnuniyetini önemsiyor ve sizlerin belirlediği ölçülerde de üretim yapıyoruz. Standart Yumuşak saplı poşet ölçüleri; 20×30 cm 1 numara, 26×38 cm 2 numara, 33×45 cm 3 numara, 40×50 cm 4 numara, 50×60 cm 5 numara ve 60×70 cm 6 numara şeklindedir. Yumuşak saplı poşet 33×45 ve 60×70 sıklıkla tercih edilen ölçülerdir. Yumuşak saplı poşet körüklü veya körüksüz olarak da tercih edilebilir. Ayrıca çift taraflı baskı uygulanabilmektedir. Yumuşak saplı poşet fiyatları, yapılan tasarım, ölçü ve adede göre değişiklik gösterir.

Sipariş Vereceğiniz Baskılı Yumuşak Saplı Poşet Üretimi, İzmir Merkez Adresimizde Yapılmaktadır.

Yumuşak saplı poşet, tasarım açısından da kullanıcıları memnun eder. İstenilen renk ve tasarıma göre üretilen poşetler, her sektör ve marka için firmamızda özenle üretilir. Poşet Baskıcı olarak sizlere üstün hizmet ve kalite sağlıyoruz.

Nakliye: İzmir ve çevresi araçlarımızla elden teslim edilmektedir. Yurt içi ve yurt dışı satışlarımızda anlaşmalı ambarlarla ürünlerimizi teslim etmekteyiz.

Yumuşak Saplı Poşet Sipariş Bilgileri

Minimum Sipariş Miktarı: 150 kg‘dır

Teslimat Süresi: Maksimum 15(gün)’dür.

Yumuşak Saplı Poşetlerin Fiyat Ve Ölçü Bilgisi Için Lütfen Bize Ulaşın.

Neden Tercih Ediliyoruz?

Gelişiyoruz
Müşteri Memnuniyeti

Yaratıcı Takım
Ürün Planlaması

Tamamlanan İşler
Referans Ağı

Fiyat/Performans
Makul Fiyatlar

Sertifika
İthalat-İhracat

Bize Ulaşın

Pzt-Cmt
09:00-18:00