Previous
Next

Tela Bez Çanta İmalatı Ve Baskısı

Tela bez çantalar firmaların, marka veya kuruluşların logosu üzerinden, tanıtım ve yaygınlaşma amaçlı tercih edilebilecek uygun maliyetli bir baskılı çanta türüdür.

Özel dizayn ve baskı ile marka bilinirliklerinin artmasını sağlar. Tela çantalar, markalara tanıtım ve reklam yaparken şık tasarımları ile kullanıcı memnuniyeti de sağlamış olur. Bu ürünler her sektörde değerlendirilebilir durumdadır.

Tela çanta standart olarak 35×40 cm ölçülerinde olup istenilen her türlü ölçüde, biçimde de üretilir ve kullanım alanına yönelik şekillenebilir. Her ölçüde baskılı veya baskısız tela çantalar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Bez Çantalar (Ham Bez ve Tela Bez Çanta) Biyobozunur ve Yeniden Kullanılabilir.
  •  Tam bir çevre dostu ve insan sağlığına zararları olamayan bir üründür.
  •  Markanızın Benzersiz Kimliğini Yaratır.
  •  Marka Bilinirliğini Artırır.

Markanızın Eşsiz Kimliğini Her Yere Ve Herkese İletmek İstiyorsanız, Baskılı Tela Bez Çantalardan Yararlanabilirsiniz.

Tela çanta kullanımının arttığı günümüzde sizde firmanız için size özel tasarlanan tela bez çantalara sahip olabilirsiniz. Hem çevreye duyarlılığı hem de kullanım ömrü ile kullanıcıların tercih ettiği poşet-çanta türüdür. Ürünlerimiz çevreye duyarlı olarak üretilmektedir. Antibakteriyel ve nefes alabilen bir kumaşı bulunmaktadır. Tele çanta kumaşı doğa dostudur. Bu sayede çevreye herhangi bir zarar vermeden doğadan kayboluyor.

Sipariş Vereceğiniz Baskılı Tela Bez Çanta Üretimi, İzmir Merkez Adresimizde Yapılmaktadır.

Sağlamlığı ve taşıyabildiği ağırlık açısından gündelik kullanım alanlarında yer alan Tela çanta, her geçen gün daha fazla kullanıcı kazanıyor. Tela çantalar, doğal renkleri ile gündelik kiri göstermez. Ayrıca yıkanıyor olması sayesinde kullanıcılar ve markalar için bir avantajdır. Bu sayede devamlı kullanım imkanı sağlamış olur. İhtiyaç duyduğunuz tela çanta toptan alım için bizlere ulaşabilir, markanıza uygun olan tasarım ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Model olarak kuplu düz çanta ve el geçme düz çanta seçeneklerimiz mevcuttur. Tela bez çanta fiyatları, yapılan tasarım, ölçü ve adede göre değişiklik gösterir.

Nakliye: İzmir ve çevresi araçlarımızla elden teslim edilmektedir. Yurt içi ve yurt dışı satışlarımızda anlaşmalı ambarlarla ürünlerimizi teslim etmekteyiz.

Baskılı Tela Bez Çanta Sipariş Bilgileri

Minimum Sipariş Miktarı: Bobin Bazlı Üretim Yapılmaktadır.

Teslimat Süresi: Maksimum 20 (gün)’dür.

Baskılı Kraft Çanta Fiyat Ve Ölçü Bilgisi İçin Lütfen Bize Ulaşın.

Neden Tercih Ediliyoruz?

Gelişiyoruz
Müşteri Memnuniyeti

Yaratıcı Takım
Ürün Planlaması

Tamamlanan İşler
Referans Ağı

Fiyat/Performans
Makul Fiyatlar

Sertifika
İthalat-İhracat

Bize Ulaşın

Pzt-Cmt
09:00-18:00