Previous
Next

Kraft Çanta İmalatı Ve Baskısı

Kullanımı azalan ve doğada çözülmeleri uzun süren plastik poşetlerin yerini hızla alan Kraft kağıt poşetler son dönemlerin popüler ürünleri arasında yer almaktadır. Günlük hayatın pek çok alanında kullanım imkanı sunan bu ürünler tekrar kullanılabilir özelliği ile kullanıcıların tercih ettiği poşetler arasındadır. Sağlam yapısı ve estetik görüntüleri sayesinde kullan at poşetlere göre daha çok ilgi görmektedir. Kraft poşetlere yapılan özel tasarımlar ile firmaların reklam ağı da genişler. Bu sayede firmaların marka bilinirliği artar. Bu ürünler beyaz, siyah ve kahverengi olmak üzere üç modelde üretilir. Bunlar kullanım alanına göre belirlenir. Beyaz Kraft poşetler ürün teslimi sırasında, alışveriş merkezi gibi alanlarda sıklıkla kullanılır. Kahverengi Kraftlar ise genel olarak yiyecek ve içecek sektöründe tercih edilir. Bu sayede marka isminizi ve logonuzu müşterilerinizin istediği yere taşıyarak isminizi daha kalıcı hale getirebilirsiniz. Taşıma işlemini kolaylaştırmak ve estetik görünüm için burgu saplı kraft poşet gibi ürünlerden yararlanabilirsiniz.
  • Kağıt Çantalar (Kraft ve Karton Çanta) Biyobozunur ve Yeniden Kullanılabilir.
  •  Tam bir çevre dostu ve insan sağlığına zararları olamayan bir üründür.
  •  Markanızın Benzersiz Kimliğini Yaratır.
  •  Marka Bilinirliğini Artırır.

Markanızın Eşsiz Kimliğini Her Yere Ve Herkese İletmek İstiyorsanız, Baskılı Kraft Çantalardan Yararlanabilirsiniz.

Kahverengi Kraftlar ise genel olarak yiyecek ve içecek sektöründe tercih edilir. Bu sayede marka isminizi ve logonuzu müşterilerinizin istediği yere taşıyarak isminizi daha kalıcı hale getirebilirsiniz. Taşıma işlemini kolaylaştırmak ve estetik görünüm için burgu saplı kraft poşet gibi ürünlerden yararlanabilirsiniz.

Sipariş Vereceğiniz Baskılı Kraft Çanta Üretimi, İzmir Merkez Adresimizde Yapılmaktadır. Kraft Çanta Modelleri Hakkında Detaylı Bilgi Almak Için Firmamızı Arayabilirsiniz.

Kağıt ürün olmasına karşın oldukça sağlam bir yapıları bulunur. Belirli ağırlıkta yükleri taşımaya ve yırtılmaya karşı dayanıklıdır. Kraft poşet ölçüleri firmanın istediği ölçülere göre üretilir. Küçük, orta ve büyük boylarda üretilen bu poşetler firmanın sağladığı hizmete göre değişkenlik gösterir. Eğer küçük ve kırılabilecek eşya satışı yapan bir firmaysanız ürünlerinizi korumak için küçük boy kraft poşet kullanabilirsiniz. Örneğin optik firması için 17x25x7 cm Kraft çanta yaygın kullanılan bir ölçüdür. Tanıtım veya organizasyonlar için kraft çanta ölçüsü 25x38x8 cm tercih edilebilir. Sebze ve meyve gibi ürünlerinizi korumayı planlıyorsanız orta büyüklükte bir kraft poşet tercih edebilirsiniz. Eğer parekende firması iseniz 42x35x12 cm ölçüleri sizin için uygun olacaktır. Nakliye: İzmir ve çevresi araçlarımızla elden teslim edilmektedir. Yurt içi ve yurt dışı satışlarımızda anlaşmalı ambarlarla ürünlerimizi teslim etmekteyiz.

Baskılı Kraft Çanta Sipariş Bilgileri

Minimum Sipariş Miktarı: 1000 adettir. Teslimat Süresi: Maksimum 20 (gün)’dür. Baskılı Kraft Çanta Fiyat Ve Ölçü Bilgisi İçin Lütfen Bize Ulaşın.
Neden Tercih Ediliyoruz?

Gelişiyoruz
Müşteri Memnuniyeti

Yaratıcı Takım
Ürün Planlaması

Tamamlanan İşler
Referans Ağı

Fiyat/Performans
Makul Fiyatlar

Sertifika
İthalat-İhracat

Bize Ulaşın

Pzt-Cmt
09:00-18:00