Previous
Next

Karton Çanta İmalatı Ve Baskısı

Karton çantalar sektöründe gelişen ve büyüyen firmaların tercihi haline gelmiştir. Hem doğa dostu hem de dayanıklı yapıları sayesinde birçok kullanıcı tarafından beğenilerek kullanılır. Firmaya özel olarak tasarlanan bu ürünler bulunduğunuz sektörde size farklı olma olağanı sunar. Karton çanta tasarımında logo, tasarım ve baskı kalitesi oldukça önemlidir. Eğer firmanıza ait bir logonuz yoksa ya da yeni bir logo arayışınız varsa size özel tasarımlar firmamız tarafından yapılmaktadır. Çanta tasarımında etkili olan diğer bir faktör ise çantaların ölçüleridir. Karton çanta ölçüleri müşterinin istediğine göre dik veya yatay olarak belirlenebilir. Poşet içerisine koyulacak ürünün boyut ve ağırlığı bu konuda size yardımcı olacaktır. Karton çantalarda Amerikan Bristol, geri dönüşümlü Kraft çanta, krome ve fantezi tual kartonlar kullanılmaktadır. Ürünler genel olarak 210,230, 250 gr Amerikan Bristol kağıttan, 300 gr krome kartondan ya da 200 gr kahverengi kartondan üretilmektedir.
  • Kağıt Çantalar (Kraft ve Karton Çanta) Biyobozunur ve Yeniden Kullanılabilir.
  •  Tam bir çevre dostu ve insan sağlığına zararları olamayan bir üründür.
  •  Markanızın Benzersiz Kimliğini Yaratır.
  •  Marka Bilinirliğini Artırır.

Markanızın Eşsiz Kimliğini Her Yere Ve Herkese İletmek İstiyorsanız, Baskılı Kraft Çantalardan Yararlanabilirsiniz.

Çantanın sapları özel kurdele, kordon örme ipli veya müşterinin istediği şekilde tasarlanabilir. Tek Renk, 2 renk veya 4 Renk ofset baskı seçeneği bulunur, baskı ve kağıt kalitesinden ödün verilmez, mat selefonlu veya parlak selefonlu üretim yapılabilir. Gofraj Baskı (gümüş yaldız veya altın yaldız) halk dilinde kabartmalı veya laklı baskı yapılabilir.

Sipariş Vereceğiniz Baskılı Karton Çanta Üretimi, İzmir Merkez Adresimizde Yapılmaktadır. Baskılı Karton Çanta Çanta Modelleri Hakkında Detaylı Bilgi Almak Için Firmamızı Arayabilirsiniz.

Kağıt ürün olmasına karşın oldukça sağlam bir yapıları bulunur. Belirli ağırlıkta yükleri taşımaya ve yırtılmaya karşı dayanıklıdır. Karton poşet ölçüleri firmanın istediği ölçülere göre üretilir. Küçük, orta ve büyük boylarda üretilen bu poşetler firmanın sağladığı hizmete göre değişkenlik gösterir. Eğer küçük ve kırılabilecek eşya satışı yapan bir firmaysanız ürünlerinizi korumak için küçük boy karton poşet kullanabilirsiniz. Örneğin optik firması için 17x25x7 cm karton çanta yaygın kullanılan bir ölçüdür. Tanıtım veya organizasyonlar için karton çanta ölçüsü 25x38x8 cm tercih edilebilir. Sebze ve meyve gibi ürünlerinizi korumayı planlıyorsanız orta büyüklükte bir karton poşet tercih edebilirsiniz. Eğer parekende firması iseniz 42x35x12 cm ölçüleri sizin için uygun olacaktır. Nakliye: İzmir ve çevresi araçlarımızla elden teslim edilmektedir. Yurt içi ve yurt dışı satışlarımızda anlaşmalı ambarlarla ürünlerimizi teslim etmekteyiz.

Baskılı Karton Çanta Sipariş Bilgileri

Minimum Sipariş Miktarı: 250 Adettir. Teslimat Süresi: Maksimum 15 (gün)’dür. Baskılı Kraft Çanta Fiyat Ve Ölçü Bilgisi İçin Lütfen Bize Ulaşın.
Neden Tercih Ediliyoruz?

Gelişiyoruz
Müşteri Memnuniyeti

Yaratıcı Takım
Ürün Planlaması

Tamamlanan İşler
Referans Ağı

Fiyat/Performans
Makul Fiyatlar

Sertifika
İthalat-İhracat

Bize Ulaşın

Pzt-Cmt
09:00-18:00