Previous
Next

Kraft Kese Kağıdı İmalatı Ve Baskısı

Pek çok alanda sıklıkla kullanılan kraft kese kağıdı, 70 gr kahverengi veya beyaz kraft kağıttan üretilir. Günümüzde kullanım alanı artan kraft kese kağıtları, firmaların ve dükkanların tanıtımını yaparken gıdaları da muhafaza eder.

Unlu mamul ve manav gibi gıda hizmetinin yapıldığı alanlarda sıklıkla tercih edilir. Ayrıca restoranlarda çatal bıçak kılıfı olarak da kullanımı mevcuttur. Birçok firma için kullanışlı olan kese kağıt çeşitlerinin baskılı olanları firmanın tanıtımı açısından oldukça önemlidir.

Poşet Baskıcı olarak, tek renk ve iki renk flekso baskı ile firmaya özel tasarlanan ürünler üretmekteyiz. Firmanızın logosunun bulunduğu kraft kese kağıtları ile ürünlerinizi pratik bir şekilde paketleyebilirsiniz.

  • Kraft Kese Kağıtları Biyobozunur ve Yeniden Kullanılabilir.
  •  Tam Bir Çevre Dostu ve İnsan Sağlığına Zararları Olamayan Bir Üründür.
  •  Markanızın Benzersiz Kimliğini Yaratır.
  •  Marka Bilinirliğini Artırır.

Markanızın Eşsiz Kimliğini Her Yere Ve Herkese İletmek İstiyorsanız, Baskılı Kraft Kese Kağıdından Yararlanabilirsiniz.

Baskılı kraft kese kağıtları genel olarak yiyecek ve içecek sektöründe tercih edilir. Bu sayede marka isminizi ve logonuzu müşterilerinizin istediği yere taşıyarak isminizi daha kalıcı hale getirebilirsiniz. Taşıma işlemini kolaylaştırmak ve estetik görünüm için kraft kese kağıdı gibi ürünlerden yararlanabilirsiniz.

Sipariş Vereceğiniz Baskılı Kraft Kese Kağıdı Üretimi, İzmir Merkez Adresimizde Yapılmaktadır.

Baskılı kraft kese kağıdı kullanarak gıdalarınızı nem ve rutubete karşı koruyabilirsiniz. Bu sayede müşterilerinizin almış olduğu hizmet kalitesi artmış olur. Doğa da çabuk kaybolması ile de pek çok firmanın tercih ettiği paketleme ürünüdür. Plastik poşet yerine kraft kese kağıdı kullanan firmalar müşterilerine çevreye duyarlı misyonunu iletmiş olur. Bu paketleme türünün diğer avantajı ise, sıcak hava şartlarında deforme olmamasıdır. Sağlıklı kullanım imkanı sunan kraft kese kağıtları dayanıklı hammadde ile firmamız tarafından hijyenik koşullarda üretilir.

Nakliye: İzmir ve çevresi araçlarımızla elden teslim edilmektedir. Yurt içi ve yurt dışı satışlarımızda anlaşmalı ambarlarla ürünlerimizi teslim etmekteyiz.

Baskılı Kraft Kese Kağıdı Sipariş Bilgileri

Minimum Sipariş Miktarı: 1000 adettir.

Teslimat Süresi: Maksimum 30(gün)’dür.

Baskılı Kraft Kese Kağıdı Fiyat Ve Ölçü Bilgisi Için Lütfen Bize Ulaşın.

Neden Tercih Ediliyoruz?

Gelişiyoruz
Müşteri Memnuniyeti

Yaratıcı Takım
Ürün Planlaması

Tamamlanan İşler
Referans Ağı

Fiyat/Performans
Makul Fiyatlar

Sertifika
İthalat-İhracat

Bize Ulaşın

Pzt-Cmt
09:00-18:00