Previous
Next

Atlet Poşet İmalatı Ve Baskısı

Baskılı atlet poşetler, eşya taşımak, saklamak veya ürünleri dış etkenlerden korumak gibi pek çok alanda kullanılır.

Diğer bir adıyla baskılı hışır poşet, marketlerde ve gıda ürünü satan kasap, şarküteri, balıkçı gibi işletmelerde sıklıkla kullanılan bir poşet tipidir. Bu poşetlere örnek vermek gerekirse; manav için kullanılan rulo atlet poşet, 13,5 mikrondur. Bu poşet, ince ve kısa süreli taşımalara uygundur.

Bunun yanı sıra 23 micron gibi daha kalın, esnek ve dayanıklı baskılı atlet poşet modelleri de bulunmaktadır. Bu ambalaj çeşitleri ise daha ağır nesneleri taşımak için kolaylık sağlamaktadır. Baskılı atlet poşetler, ebat olarak da farklı sınıflara ayrılmaktadır. Baskılı atlet poşet fiyatları bu ebat ve mikron değerler göz önüne alınarak belirlenmektedir.

Baskılı atlet poşet ya da baskılı hışır poşetler, taşıma ve saklamanın olduğu tüm alanlarda kullanılan bir poşet çeşididir. Süt veya yoğurt gibi direkt tüketim ürünlerine temas etmediği ve uzun süre güneş ışığına maruz kalmadığı takdirde sağlığa herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Kullanım alanı oldukça geniş olan bu poşet türleri, kullanım alanlarına hitap edebilmek adına çeşitli modelleri bulunmaktadır. Modeller hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz. Ürün çeşitlerimiz arasında olan baskılı atlet poşet, görsel olarak ambalajın estetik durmasına yardımcı olmaktadır. Diğer bir model olan siyah atlet poşet ise, satın alınan ürünün dışarıdan görünmesini engellemek için kullanılır. Ayrıca ürünün güneş ışığına doğrudan maruz kalmasının önüne geçmek için de üretilmektedir.

  •  Markanızın Benzersiz Kimliğini Yaratır.
  •  Marka Bilinirliğini Artırır.

Markanızın Eşsiz Kimliğini Her Yere Ve Herkese İletmek İstiyorsanız, Baskılı Atlet Poşetlerden Yararlanabilirsiniz.

Baskılı Atlet poşet çeşitlerinin küçük, orta, büyük veya battal boy şeklinde ebatları mevcuttur. Genel olarak küçük boy hışır poşet 25 x 45 cm ebatlarındadır. Orta boy atlet poşet ise 26×50 cm boyutlarındadır. Atlet poşet büyük boy ebatları ise 30 x 55 cm dir. Battal boy poşetler ise 35×65 cm boyutlarında olan bir poşet çeşididir. Ayrıca çift taraflı baskı uygulanabilmektedir. Baskılı atlet poşet fiyatları, yapılan tasarım, ölçü ve adede göre değişiklik gösterir.

Sipariş Vereceğiniz Baskılı Atlet Poşet Üretimi, İzmir Merkez Adresimizde Yapılmaktadır.

Baskılı Atlet poşet, hafiflik açısından da kullanıcıları memnun eder. İstenilen renk ve tasarıma göre üretilen poşetler, her sektör ve marka için firmamızda özenle üretilir. Poşet Baskıcı olarak sizlere üstün hizmet ve kalite sağlıyoruz.

Nakliye: İzmir ve çevresi araçlarımızla elden teslim edilmektedir. Yurt içi ve yurt dışı satışlarımızda anlaşmalı ambarlarla ürünlerimizi teslim etmekteyiz.

Baskılı Atlet Poşet Sipariş Bilgileri

Minimum Sipariş Miktarı: 150 kg‘dır

Teslimat Süresi: Maksimum 15(gün)’dür.

Baskılı Atlet Poşetlerin Fiyat Ve Ölçü Bilgisi Için Lütfen Bize Ulaşın.

Neden Tercih Ediliyoruz?

Gelişiyoruz
Müşteri Memnuniyeti

Yaratıcı Takım
Ürün Planlaması

Tamamlanan İşler
Referans Ağı

Fiyat/Performans
Makul Fiyatlar

Sertifika
İthalat-İhracat

Bize Ulaşın

Pzt-Cmt
09:00-18:00