Previous
Next

Bez Çanta İmalatı Ve Baskısı

Bez çantalar hafif ve şık olmaları ile son dönemlerin trend ürünü haline gelmiştir. Kumaş malzemeden üretildikleri için oldukça yumuşak bir dokuya sahiptir. Bez çantalar katlanabilir özelliği sayesinde çok az yer kaplar. İnce yapıları sayesinde diğer küçük çantalarınızın içine koyabilirsiniz. Ayrıca iç haznesi geniş olduğu için kalın kıyafetleri saklamakta da kullanılabilir. Kumaştan üretilen bez çantalar taşıma kolaylığı ile de büyük beğeni toplar. Sap kısmı bez olduğu için omuz veya kolda ağırlık hissettirmez. Diğer bir avantajı ise yıkanabilir özelliğinin olmasıdır. Böylelikle hem temiz hem de hijyenik bir kullanım sağlar. Bu ürünleri elde veya çamaşır makinasında rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Bez çanta modelleri boyut, desen, renk ve askı modellerine göre değişiklik gösterir. Bu modeller arasından isteğiniz tasarımı seçebilir ya da kendi zevkinize göre oluşturabilirsiniz. Size özel tasarlanan bu çantaları her zaman rahatlıkla kullanabilirsiniz. Renk seçeneği olarak geniş bir skalaya sahip olmaları ile dikkat çeken bez çanta çeşitleri, kullanıcın talep ettiği şekilde belirlenebilir. Beyaz, mavi, sarı, toprak topları gibi birbirinden farklı renk ve tonlar arasından dilediğiniz renk ve modeli seçebilirsiniz. Belirlediğiniz renk ve model üzerine zevkinize göre tasarımlar yapılabilir. Ayrıca seçmiş olduğunuz bez çanta tasarımlarını isterseniz tek taraflı isterseniz çift taraflı baskı olarak yaptırabilirsiniz.
  •  Bez Çantalar (Ham Bez ve Tela Bez Çanta) Biyobozunur ve Yeniden Kullanılabilir.
  •  Tam bir çevre dostu ve insan sağlığına zararları olamayan bir üründür.
  •  Markanızın Benzersiz Kimliğini Yaratır.
  •  Marka Bilinirliğini Artırır.

Markanızın Eşsiz Kimliğini Her Yere Ve Herkese İletmek İstiyorsanız, Baskılı Bez Çantalardan Yararlanabilirsiniz.

Doğa dostu bez çantalar çevreye zarar vermez. Doğada kısa süre içerinde yok olabilir. Ayrıca yapımında pamuk ürünleri de kullanıldığı için kanser tehdidi minimum seviyede tutar ve geri dönüştürülebilir. Bez Çanta baskısı için kullanılan boyalar su bazlıdır ve insan sağlığına zarar vermez. Bez çanta üretiminde farklı dikiş kaliteleri kullanılmaktadır. Dikiş kalitesi uzun süreli kullanımı ve dayanıklılığı belirler. Üretimini yaptığımız bez çantalar dikiş kalitesine bağlı olarak uzun süre kullanıma uygundur.

Sipariş Vereceğiniz Baskılı Bez Çanta Üretimi, İzmir Merkez Adresimizde Yapılmaktadır. Bez Çanta Modelleri Hakkında Detaylı Bilgi Almak Için Firmamızı Arayabilirsiniz.

Bez ürünlerin sağlam bir yapıları bulunur. Belirli ağırlıkta yükleri taşımaya ve yırtılmaya karşı dayanıklıdır. Bez poşet ölçüleri firmanın istediği ölçülere göre üretilir. Küçük, orta ve büyük boylarda üretilen bu poşetler firmanın sağladığı hizmete göre değişkenlik gösterir. Eğer küçük ve kırılabilecek eşya satışı yapan bir firmaysanız ürünlerinizi korumak için küçük boy bez poşet kullanabilirsiniz. Tanıtım veya organizasyonlar için bez çanta ölçüsü 25x38x8 cm tercih edilebilir. Sebze ve meyve gibi ürünlerinizi korumayı planlıyorsanız orta büyüklükte bir bez poşet tercih edebilirsiniz. Eğer parekende firması iseniz 42x35x12 cm ölçüleri sizin için uygun olacaktır. Nakliye: İzmir ve çevresi araçlarımızla elden teslim edilmektedir. Yurt içi ve yurt dışı satışlarımızda anlaşmalı ambarlarla ürünlerimizi teslim etmekteyiz.

Baskılı Bez Çanta Sipariş Bilgileri

Minimum Sipariş Miktarı: 250 Adettir. Teslimat Süresi: Maksimum 15(gün)’dür. Baskılı Bez Çanta Fiyat Ve Ölçü Bilgisi Için Lütfen Bize Ulaşın.
Neden Tercih Ediliyoruz?

Gelişiyoruz
Müşteri Memnuniyeti

Yaratıcı Takım
Ürün Planlaması

Tamamlanan İşler
Referans Ağı

Fiyat/Performans
Makul Fiyatlar

Sertifika
İthalat-İhracat

Bize Ulaşın

Pzt-Cmt
09:00-18:00