Previous
Next

Takviyeli El Geçme Poşet İmalatı Ve Baskısı

Baskılı takviyeli poşetler genelde iç giyim, tuhafiye, kırtasiye ve kozmetik alanlarında sıklıkla tercih edilir. Bunun yanı sıra sağlık sektöründe de kullanılabilir.

Bu poşetlerin takviyeli olarak geçmesinin nedeni güçlendirilmiş tutacak yerinin olmasıdır. Bunun için poşetin sap kısmına ek yapılarak taşıma kabiliyeti arttırılır. Eğer sap kısmı takviyesiz olursa poşette yırtılmalar meydana gelebilir. Bunun için mutlaka sap kısmını güçlendirilmesi gerekir. Güçlendirilmiş tutacak konforlu bir kullanım sağlar. Ayrıca firma özelinde baskı çalışmaları ile marka bilinirliği arttırılabilir. Poşet üzerine yapılan özel baskılar ile firmanızı öne çıkarabilir ve müşteri kitlenizi arttırabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken yapılan baskı boyasının kalitesidir.

Poşet Baskıcı olarak tüm süreçlerde kaliteli malzeme kullanıyoruz. Kaliteli baskı sayesinde hem logonuz takviyeli poşet üzerinde uzun süre kalır hem de kıyafet veya ele herhangi bir boya bulaşmaz. Ayrıca esnek ve dayanıklı malzemeden üretildikleri için tekrar kullanım imkanı sağlar.

  • Markanızın Benzersiz Kimliğini Yaratır.
  •  Marka Bilinirliğini Artırır.

Markanızın Eşsiz Kimliğini Her Yere Ve Herkese İletmek İstiyorsanız, Baskılı Takviyeli El Geçme Poşetlerden Yararlanabilirsiniz.

Takviyeli el geçme poşetler temelde 6 farklı ölçüde üretilir. Fakat Poşet Baskıcı olarak müşteri memnuniyetini önemsiyor ve sizlerin belirlediği ölçülerde de üretim yapıyoruz. Standart Takviyeli Poşet ölçüleri; 20×30 cm 1 numara, 26×38 cm 2 numara, 33×45 cm 3 numara, 40×50 cm 4 numara, 50×60 cm 5 numara ve 60×70 cm 6 numara şeklindedir. Takviyeli poşet 33×45 ve 60×70 sıklıkla tercih edilen ölçülerdir. Takviyeli poşet körüklü veya körüksüz olarak da tercih edilebilir. Ayrıca çift taraflı baskı uygulanabilmektedir. Takviyeli poşet fiyatları, yapılan tasarım, ölçü ve adede göre değişiklik gösterir.

Sipariş Vereceğiniz Baskılı Takviyeli El Geçme Poşet Üretimi, İzmir Merkez Adresimizde Yapılmaktadır.

Plastik ürün olmasına karşın oldukça sağlam bir yapıları bulunur. Belirli ağırlıkta yükleri taşımaya ve yırtılmaya karşı dayanıklıdır. Takviyeli el geçme poşetlerin ölçüleri firmanın istediği ölçülere göre üretilir. Küçük, orta ve büyük boylarda üretilen bu poşetler firmanın sağladığı hizmete göre değişkenlik gösterir. Tanıtım veya organizasyonlar için baskılı takviyeli el geçme poşet ölçüsü 25x38x8 cm tercih edilebilir.

Nakliye: İzmir ve çevresi araçlarımızla elden teslim edilmektedir. Yurt içi ve yurt dışı satışlarımızda anlaşmalı ambarlarla ürünlerimizi teslim etmekteyiz.

Takviyeli El Geçme Poşet Sipariş Bilgileri

Minimum Sipariş Miktarı: 150 kg‘dır

Teslimat Süresi: Maksimum 20 (gün)’dür.

Baskılı Kraft Çanta Fiyat Ve Ölçü Bilgisi İçin Lütfen Bize Ulaşın.

Neden Tercih Ediliyoruz?

Gelişiyoruz
Müşteri Memnuniyeti

Yaratıcı Takım
Ürün Planlaması

Tamamlanan İşler
Referans Ağı

Fiyat/Performans
Makul Fiyatlar

Sertifika
İthalat-İhracat

Bize Ulaşın

Pzt-Cmt
09:00-18:00