Previous
Next

Kraft Ve Karton Çanta Kullanım Alanları

Günümüzde kağıt, kraft ve karton çanta kullanan kurum ve kuruluşların sayısında bir artış görmek mümkündür. Kendi logo ve şirket bilgilerinin üzerinde yer aldığı kraft ve karton çantalar kullanan ve bu sayede daha geniş kitlelere ulaşma amacı taşıyan bu kurumlar en kaliteli kraft ve karton çanta imalatı yapan yerlerden hizmet almak istemektedirler.

Mağazalar müşterilerinin aldıkları ürünler için üzerinde şirket logosu ve bilgileri bulunan kağıt, kraft ve karton çantalar kullanmaktadırlar.

Kağıt, kraft ve karton çantaların birçok olumlu özelliği bulunmaktadır.

Diğer plastik poşetlere göre çevre dostu olan bu kağıt, kraft ve karton çantalar, çevre kirliliğine neden olmaz. Bununla birlikte bu kraft ve karton çantalar geri dönüşüm yöntemleri ile tekrar tekrar kullanılabilir hale getirilebilir. Ayrıca kraft ve karton çantalar diğer poşetlere göre daha dayanıklı olmaktadırlar ve daha kullanışlıdırlar. Bu gibi nedenlerden dolayı birçok şirket kağıttan üretilern kraft ve karton çanta kullanmaya başlamıştır.

Kraft ve Karton Çanta Çeşitleri

Kraft ve karton çantalar genellikle mağazalarda ve çeşitli kurum ve kuruluşlarda kullanılsa da günümüzde kağıt, kraft ve karton çanta imalatı alanında yaşanan gelişmeler ile birlikte kişisel kağıt, kraft ve karton çanta kullanımında da artış görülebilmektedir.

Çeşitli kurum ve kuruluşlar daha çok insana ulaşmak için verdikleri promosyon ürünleri kağıt, kraft ve karton çantalar içinde dağıtmaktadırlar. Ayrıca konferans, kongre ya da sergi gibi etkinliklerde dağıtılan çeşitli ürünler, üzerinde konu ile ilgili olan bilgiler içeren kraft ve karton çantalar içinde dağıtılmaktadır.

Neden Tercih Ediliyoruz?

Gelişiyoruz
Müşteri Memnuniyeti

Yaratıcı Takım
Ürün Planlaması

Tamamlanan İşler
Referans Ağı

Fiyat/Performans
Makul Fiyatlar

Sertifika
İthalat-İhracat

Bize Ulaşın

Pzt-Cmt
09:00-18:00