Previous
Next

Kağıt Alışveriş Çantalarının Kullanımı (Kraft Çanta)

1. Kağıt Çantalar (Kraft ve Karton Çanta) Biyobozunur ve Yeniden Kullanılabilir.

Karton ve kraft çantalar ayrıca onları kullanan kişilere sayısız Eko-uyum avantajı sunar. Sağlıklıdır ve sürekli olarak yeniden kullanılabilirler. Her ikisi de geri dönüştürülebilir ve biyolojik olarak parçalanabilir.

Dayanıklı ve yeniden kullanılabilir oldukları için iyi bir yatırım getirisi sağladıklar, seminerler, ürün poşetleme ve marka bilinirliği için kağıt çantalar (Karton ve Kraft) kullanılması önerilir.

2. Enerji Tasarrufu.

Atık kağıtlar biyolojik olarak parçalanabilir, bu nedenle etkili bir şekilde dejenere olabilir ve çöplüklerde birikmezler.


3. Karton ve Kraft Çantalar Çevre Dostu,

Kağıt çantalar 1852’de ilk kullanıma başladığından beri, plastik torbalardan gelen zorluğa rağmen yaygın bir ambalajlama malzemesi olmaya devam ediyor. Kağıt çantalar ekolojik uyumluluk tutumları nedeniyle alışveriş ve gıda poşetleri için genel bir karar olmaya devam ediyor.

4. Dayanıklı ve Yeniden Kullanılabiliyor.

Kağıt çantalar 18. yüzyılın ortalarındaki mütevazı başlangıcından bu yana önemli ilerlemeler kaydetmiş ve üreticiler daha güçlü ve sağlam Kağıt çantalar (Kraft ve Karton) üretmiştir. Sandık kalıplı planları ayrıca dik durmalarını daha fazla mal tutmalarını sağlamıştır.

5. Markanızın Benzersiz Kimliğini Yaratın

Espresso, çay, atıştırmalıklar, fındık, ikramlar, tatlılar ve lezzetler için göz alıcı bir Özelleştirilmiş Karton ya da Kraft Çantalar seçerek, müşterilerin sevdiği ve takdir ettiği bir strateji geliştirilir. Ayrıca, tanıtım için herhangi bir kağıt çantaya kendi özel markanızı (Logonuzu) ekleyebilirsiniz. Karton ve Kraft Çanta da hammadde kalitesi ve zevkli görünüşü ile mutlu müşteriler kazanırsınız.

Neden Tercih Ediliyoruz?

Gelişiyoruz
Müşteri Memnuniyeti

Yaratıcı Takım
Ürün Planlaması

Tamamlanan İşler
Referans Ağı

Fiyat/Performans
Makul Fiyatlar

Sertifika
İthalat-İhracat

Bize Ulaşın

Pzt-Cmt
09:00-18:00